+48 505 430 655

Remonty i naprawy dachów

Kompleksowa naprawa dachów

Naprawa dachu

Wykonujemy kompleksowe remonty dachów, zarówno mniejszych, renowacje dachów jak i wielkopowierzchniowych (hale, baseny, obiekty użyteczności publicznej)

Uszczelnianie dachu

Dach to jeden z najważniejszych elementów składających się na budynek. Wystarczy, że powstaną drobne szczeliny, a przenikną przez nie woda i chłód. Przekłada się to na przecieki i zawilgocenie oraz na straty ciepła, czyli wzrost kosztów ogrzewania. Renowacja dachu też wiąże się oczywiście z niemałymi kosztami, ale są one zdecydowanie niższe od wymiany całej połaci dachowej. Można zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu, pokrywając dach płynną membraną. Stworzy ona jednolitą i trwałą powłokę zabezpieczającą przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

Najpierw powinno się jednak dokonać przeglądu dachu. Zlokalizujemy wszystkie uszkodzenia w pokryciu, znajdzie źródła przecieku i doradzimy, co zrobić dalej. Niekiedy wystarczające będzie rozmontowanie tylko części dachu i wykonanie obróbek blacharskich, aby pozbyć się problemu z przeciekaniem.

Remonty dachów rybnik

Ta strona korzysta z plików cookies. O tym jak je wykorzystujemy możesz przeczytać w naszej polityce prywatności.